???????????? ??????? ???????? ? ???? ???????? ?????? ??????

Національний спротив сьогодні – твій надійний захист завтра

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки порекомендував парламенту ухвалити в другому читанні президентський законопроєкт №5557 про основи національного спротиву.

14 липня робоча група законопроєкту про основи національного спротиву разом із членами Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянули 300 правок, внесених народними депутатами після прийняття законопроєкту в першому читанні. Після опрацювання правок Комітет рекомендував парламенту ухвалити в другому читанні законопроєкт №5557.

Прийняття законопроєкту надасть можливість розбудови системи територіальної оборони та руху опору, які разом з підготовкою населення до захисту держави створять надійне підґрунтя для протидії агресії ворога.

Через вимоги Бюджетного кодексу, в разі, якщо законопроєкт “Про основи національного спротиву” не приймуть під час цієї сесії Верховної ради України, він зможе вступити в силу лише в 2023 році. Зважаючи на зростання рішучості з боку РФ така затримка може бути для Україною фатальною.

https://youtu.be/ScA1F2v3JeU

Нагадаємо, що 29 червня Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроєкт №5557 про основи національного спротиву. За це рішення проголосували 318 депутатів.


Джерело: Національний спротив сьогодні – твій надійний захист завтра (Український інформаційний центр)